alpaki w przedszkolu
13.05.2026r. odwiedzili nasze Przedszkole wyjątkowi goście!!! 7 puszystych, zrelaksowanych alpak!
Przedszkolaki miały niebywałą okazję dowiedzieć się co alpaki najbardziej lubią jeść, jak spać, jak bawić się ze sobą, a nawet jakie lubią pieszczoty. Dzieci nakarmiły alpaczki marchewką, wyczesały specjalnymi szczotkami, a spokojne i dopieszczone zwierzaki dały się głaskać i przytulać. Za wszystkie zabiegi alpaki odwdzięczyły się dużo dawką cierpliwości i chętnie pozowały do zdjęć. Wizyta alpak podobała się wszystkim obecnym dzieciom, mamy nadzieję, że te puchate zwierzaki jeszcze kiedyś nas odwiedzą!!!
