Bajeczka pt.: "Jaś i Małgosia"
W ostatnich dniach maja nasze przedszkolaki z dwóch najmłodszych grup– Tuptusiów i Smyków odwiedziły Przedszkole Miejskie nr 52. Zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie pt. ,,Jaś i Małgosia’’ przygotowane przez nauczycielki i dzieci z najstarszej grupy.
Bardzo ciekawa interpretacja znanej baśni dostarczyła nam wielu emocji i wrażeń. Piękna dekoracja, muzyka oraz gra aktorska bohaterów spektaklu pozwoliły nam poczuć się jak w teatrze.
Nasze przedszkolaki z ogromnym przejęciem śledziły losy dzielnego Jasia, opiekuńczej Małgosi oraz przebiegłej Babci Jagusi, która starała się skusić dzieci kolorowymi, ale niezbyt zdrowymi łakociami.
Cieszymy się, że mogliśmy obejrzeć spektakl przygotowany przez naszych kolegów i koleżanki z PM nr 52 i bardzo dziękujemy im za zaproszenie.
