czerwcowo - lipcowo - sierpniowe Urodzinki
11.06.2026r. zorganizowaliśmy dla naszych milusińskich ostatnie w tym roku szkolnym urodziny!!! Z tej okazji świętowały wszystkie dzieci urodzone w miesiącach- czerwcu, lipcu i sierpniu. Pani Dyrektor złożyła piękne życzenia wszystkim Solenizantom, a następnie głośno zaśpiewaliśmy uwielbiane „Sto lat”! Urodzinowe dzieci chętnie uczestniczyły w sesji fotograficznej przy torcie! Następnie wszystkie przedszkolaki ruszyły do wspólnej, wesołej zabawy- były konkursy dla każdej z grup wiekowych, pląsy, zabawy ruchowe, ale także swobodne improwizacje taneczne, co wzbudziło wśród dzieci wielki zachwyt!!! Wszystkim Solenizantom- tym małym i tym nieco większym- jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i samych pogodnych i roześmianych dni!!!
Po uroczystych obchodach Dnia Urodzinowego czekał na dzieci pyszny, zdrowy i kolorowy poczęstunek- smaczny tort i soczyste owoce! Pani intendentka Madzia wraz z paniami z kuchni- Ewcią i Asią- jak co miesiąc przygotowała dla dzieci kulinarne przysmaki! Serdecznie dziękujemy za dbanie o brzuszki naszych przedszkolaków!!!
