Dzień Dziecka
01.06.2026r. miał miejsce najwspanialszy dzień w całym roku- Dzień Dziecka!!!
Z tej okazji na nasze przedszkolaki czekały niespodzianki już od samego rana! Korzystając z pięknej pogody spotkaliśmy się na przedszkolnym tarasie, gdzie Pani Dyrektor złożyła wszystkim Dzieciom wspaniałe życzenia nieustającego uśmiechu, wymarzonych prezentów oraz wyśmienitej zabawy! Chcąc urozmaicić dzieciom zabawę przygotowaliśmy dla nich kilka atrakcyjnych „stacji”- był punkt z malowaniem farbami po folii rozwieszonej między drzewami, był punkt rysowania kredą- nasz taras zyskał nowy, nieoczywisty wygląd, była stacja z bańkami, a nawet kącik z tatuażami! Wszystkim zabawom przyświecał uśmiech na buziach naszych przedszkolaków oraz wspaniały humor!!! Każdy przedszkolak wychodząc do domu otrzymał soczek oraz słodką przekąskę.
Wszystkim dzieciom- tym małym i tym dużym- składamy najlepsze życzenia z okazji Ich święta oraz nieustającej, dziecięcej radości!!!
