Futbolandia w SMS w Łodzi
19 czerwca 2026r, dzieci z grupy Juniorów po raz kolejny wzięły udział - XXXIX edycji Futbolandii organizowanej przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego oraz Przedszkole Miejskie nr 125 w Łodzi.
Impreza miała na celu zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej, rozwijanie ich sprawności, upowszechnianie zasad ,,fair play’’ oraz integrację dzieci z różnych placówek przedszkolnych funkcjonujących w Łodzi.
10-osobowa grupa chłopców zaprezentowała się fantastycznie. W trakcie dziesięciominutowych meczy piłki nożnej dzieci wykazały się nie tylko talentem, determinacją ale również ogromną radością z udziału w zabawie. Trzy mecze zespołowe były wygrane 7:0, 6:0, 3:0, jeden mecz remis 1:1. Pozostali Juniorzy dzielnie kibicowali i dopingowali drużynie.
Uczestnicy rozgrywek zdobyli puchar oraz dyplom dla naszego przedszkola, a także zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami, medalami.
Życzymy naszym przedszkolakom, aby dalej rozwijali swoje zdolności i zawsze z optymizmem dążyli do realizacji wyznaczonych sobie celów. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do tak wspaniałej zabawy.
