"Jaś i Małgosia" na bis
W dniu 27 maja w naszym przedszkolu mieliśmy prawdziwe święto teatru , na które zostały zaproszone dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 39 oraz dzieci z grupy Tuptusiów oraz Smyków. Dzieci z grupy Juniorów zaprosiły kolegów i koleżanki w podróż do zaczarowanego lasu, wystawiając własną wersję baśni „Jaś i Małgosia”.
Mali artyści z ogromnym entuzjazmem odegrali swoje role – od dzielnego Jasia i opiekuńczej Małgosi, po przebiegłą Babcię Jagusię i inne postacie, które spotkały na leśnej ścieżce. Barwne kostiumy, pomysłowe dekoracje i wesołe piosenki sprawiły, że publiczność mogła poczuć się jak w prawdziwej bajce.
Spektakl był nie tylko źródłem radości, ale też okazją do rozwijania wyobraźni, odwagi i współpracy w grupie. Widzowie nagrodzili występ gromkimi brawami, a dzieci z dumą przyjmowały gratulacje.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego magicznego wydarzenia – rodzicom, nauczycielom i naszym utalentowanym przedszkolakom.
