"Jaś i Małgosia" - Teatrzyk WidziMiSię
26.05.2026r. odwiedził nasze Przedszkole zaprzyjaźniony z nami Teatrzyk WidziMiSię. Tym razem dzieci miały okazję obejrzeć bajkę pt. „Jaś i Małgosia”.
Przedszkolaki z zapartym tchem śledziły los rodzeństwa oraz ich leśne przygody. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dzieci wróciły do rodziców i domu. Dziękujemy Teatrzykowi za odwiedziny oraz za cały rok owocnej współpracy. Mamy nadzieję, że przyszłe spotkania będą równie ciekawe i pouczające.
Spektakle Teatru WidziMiSię odbywały się dzięki wsparciu Rady Rodziców- w imieniu wszystkich przedszkolaków serdecznie dziękujemy!!!
