Lot w Kosmos
W nocy z 12 na 13.06.2026r. dzieci z najmłodszej grupy wybrały się w dłuuugą podróż!!! Tuptusie wzięły udział w Nocowaniu w Przedszkolu „Podróż w kosmos”!
Wszystkie chętne Tuptusie zgłosiły się do Przedszkola późnym wieczorem, aby wspólnie przeżyć niesamowitą, kosmiczną przygodę. Tematem przewodnim nocowania był kosmos. Już na samym początku spotkania dzieci wzięły udział w zabawie ruchowej do piosenki „Lecimy w kosmos”, a następnie „Kosmiczna podróż”. W takt kosmicznych melodii udały się w lot w kosmos! Po długim i wyczerpującym locie maluszki wylądowały na Marsie. Jeszcze tylko przeprawa marsjańskim tunelem i mogły wybrać się na kosmiczny spacer. Zaopatrzone w kosmiczne latarki zwiedziły całą planetę, a nawet zostawiły na niej swoje ślady!!! Głodne i spragnione zorganizowały szybką przerwę, w trakcie której posiliły się marsjańskim prowiantem! Podróż na Marsa była bardzo wyczerpująca więc dzieci zgodnie stwierdziły, że pora wracać na Ziemię. Każdy przedszkolak miał okazję wsiąść do rakiety kosmicznej i przy dźwiękach startującej rakiety udać się z powrotem do Przedszkola!!! Zmęczone, ale zadowolone Tuptusie wykonały szybką toaletę i błyskawicznie zasnęły na swoich leżaczkach przytulone do ukochanych maskotek!
Rano wstały wyspane i uśmiechnięte, a po pysznym śniadanku i otrzymaniu drobnych niespodzianek udały się do swoich domków. Jesteśmy bardzo dumni z naszych maluszków, w trakcie całego nocowania były bardzo dzielne, samodzielne i zaciekawione czekającymi na nie atrakcjami. Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych Tuptusiów za zaufanie i powierzenie nam swoich Skarbów na tą wyjątkową noc!!!
