Piknik Rodzinki 2026
21.05.2026r. Przedszkole zamieniło się w kolorowy festyn. Do naszych milusińskich przyszli najbliżsi, aby wspólnie celebrować Święto Mamy i Święto Taty! Odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich uroczystość- „Piknik Rodzinki”!!! Licznie przybyli goście zostali serdecznie powitani przez Panią Dyrektor, a następnie udali się na zwiedzanie naszego Przedszkola i ogrodu. Czekało tam na wszystkich wiele niespodzianek!
Dzieci włożyły dużo pracy i zaangażowania, aby przygotowane przez nich krótkie występy wzbudziły zachwyt wśród najbliższych! Dodatkową niespodzianką były drobne prezenty własnoręcznie przygotowane przez nasze przedszkolaki.
Tradycją „Pikniku Rodzinki” są nie tylko występy i przyjemności dla dorosłych, ale także niespodzianki dla dzieci!!! W sali Juniorów czekała bogato zaopatrzona „Loteria Fantowa”- każdy chętny przedszkolak mógł wylosować tajemniczy prezent! Loteria cieszyła się wielkim powodzeniem, a losy rozeszły się jak przysłowiowe „świeże bułeczki”. Kolejnym punktem pikniku był bar „Bistro ze Smakiem”- pani Madzia wraz z paniami z kuchni zapewniły smakowite, gorące i zimne przekąski- kiełbaski, kaszanki, pajdy chleba ze smalcem, pierogi z okrasą i bigos, który od początku cieszył się wielkim powodzeniem! Oprócz tego były lody, popcorn, lemoniada, owocowe bomby i inne słodkie przekąski. Wszystko było świeżutkie i przygotowane z sercem! Kolejnym punktem pikniku była cukiernia „Beach Bar”- cukiernia oferowała ciasta, desery, słodkości przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków! W „Beach Bar” było bardzo słodko i bardzo kolorowo, a dzięki głosom oddanym przez obecnych wygrało ciasto mamy Marka z grupy Smyków!!!- serdecznie gratulujemy!!! Wszystkie mamy zaangażowane w „Konkurs Ciast” otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplom z podziękowaniami oraz słodki upominek. Na terenie ogródka przedszkolnego czekała na dzieci wielka niespodzianka- fantastyczna zabawa rozkręcona przez animatorki z „Krainy Gagatka” oraz 2 ogromne dmuchańce!!! Pan Darek porwał dzieci i rodziców do wspólnego tańca, a w punkcie tatuaży i malowania twarzy każdy mógł zostać ulubionym superbohaterem!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni, że „Piknik Rodzinki” wzbudził tak pozytywne emocje! Liczne dobre słowa z Państwa strony tylko utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności naszych inicjatyw i nakręcają do dalszego działania. Żywimy ogromną nadzieję, że wspólnie spędzony czas był dla wszystkich wspaniałą odskocznią od codzienności i fajną okazją do wspólnej integracji.
Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu pikniku, a także wszystkim przybyłym za tak liczną obecność!!!
