Przedstawienie lalkowe „Kalosze szczęścia” w Stowarzyszeniu Kamienica
Dnia 20 maja dzieci z grupy Żaczków i Juniorów miały możliwość oglądać przedstawienie lalkowe pt. „Kalosze szczęścia” teatru Małe Mi u naszych sąsiadów.
Ponieważ było słonecznie i ciepło przedstawienie odbyło się na zewnątrz. Dzieciaki usiadły wygodnie na kocykach i przeniosły się w świat fantazji. W skupieniu i z zainteresowaniem oglądały lalkową opowieść inspirowaną baśnią Hansa Christiana Andersena o poszukiwaniu szczęścia.
Spektakl zachęcał do odkrywania radości w codziennych chwilach i przypomniał, że szczęście często znajduje się bliżej, niż nam się wydaje.
Dzieci już wracając do przedszkola rozmawiały o tym, że dzisiaj będą szukać „tego szczęścia”.
Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Kamienica i teatrzykowi Małe Mi za możliwość bezpłatnego obejrzenia przedstawienia.
