Teatrzyk WidziMiSię i "Jaś i Małgosia"
26.05.2026r. odwiedził nasze Przedszkole zaprzyjaźniony z nami Teatrzyk WidziMiSię ze spektaklem pt. „Jaś i Małgosia”. Wszystkie przedszkolaki śledziły losy bohaterów z zapartym tchem! Na szczęście bajka dobrze się skończyła, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami!!! Dziękujemy Teatrzykowi WidziMiSię za odwiedziny!!!
