ukończenie pierwszej grupy przedszkolnej
24.06.2026r. dzieci z najmłodszej grupy przyszły do Przedszkola pięknie ubrane, ponieważ tego dnia odbyło się wewnątrzgrupowe Uroczyste Ukończenie Grupy!
Do udziału w naszej małej uroczystości zaprosiliśmy Panią Dyrektor, która z wielkim przejęciem wręczyła każdemu dziecku Dyplom Ukończenia Grupy oraz zestaw niespodzianek- Tuptuśki otrzymały edukacyjne pudełeczka oraz czterolistne koniczynki na szczęście, a także książeczki z własnymi pracami plastycznymi! Ogromnym zaskoczeniem oraz miłą niespodzianką był dla dzieci specjalnie dla niech zamówimy tort!!! Wielki, śmietankowy, z piękną, dziecięcą dekoracją! Tuptusie zajadały, aż trzęsły im się uszy!!! Dodatkowo poczęstowały cały personel Przedszkola Miejskiego nr 52! Mamy ogromną nadzieję, że taka forma ukończenia grupy przypadła dzieciom do gustu i zapamiętają ten moment na długo.
Wszystkim Tuptusiom życzymy wspaniałych wakacji oraz samych sukcesów w roli Smyków!!!
