Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie Roku Przedszkolnego – Żaczki i Juniorzy

Pomimo, iż dzieci były już myślami na wakacjach, pilnie i zaangażowaniem uczyły się swoich ról

i piosenek, żeby się pożegnać z przedszkolem na czas letniego wypoczynku. A Juniorzy jeszcze zawzięcie ćwiczyli kroki Poloneza... I nadszedł ten długo oczekiwany dzień!

16.06.2026r. odbyła się na holu przedszkola przepiękna uroczystość - Zakończenie Roku Przedszkolnego dla dzieci z grupy Żaczków oraz Juniorów. Przedszkolaki w eleganckich, galowych strojach wystąpiły przed Panią Dyrektor, Wicedyrektor, nauczycielkami, rodzicami oraz pracownikami obsługi. Żaczki pięknie pożegnały koleżanki i kolegów odchodzących do szkoły śpiewając piosenkę pt. „Starszaki kochane” oraz recytując przydzielone role. Na oficjalne pożegnanie przedszkolaki „przybiły sobie jeszcze piątkę”!

Dzięki ogromnej pracy włożonej przez dzieci podczas przygotowań do uroczystości starszaki pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki, mimo, iż były one wzruszające. Perfekcyjnie zatańczyły również „Poloneza”! W galowych, biało - granatowych strojach, wyglądali bardzo elegancko. Łzy wzruszenia pojawiły się na niejednej buzi, zarówno rodziców jak i dzieci.

Nasi kochani Juniorzy byli z nami przez cztery niesamowite lata! W tym czasie dzieci dojrzały, rozwinęły się manualnie oraz edukacyjnie, a przede wszystkim nabrały niezwykłej pewności siebie!

Starszaki pięknie i wzruszająco pożegnali się z Przedszkolem: podziękowali Pani Dyrektor

i Wicedyrektor za wsparcie, troskę i otwarte serca. Wszystkim nauczycielkom za nieustającą opiekę i przekazaną wiedzę, pracownikom obsługi za codzienne uśmiechy i pomoc w każdej sytuacji. Pani intendentce i pracownikom kuchni za pyszne i zdrowe posiłki oraz Panu konserwatorowi za wszelkie naprawy i prace na rzecz bezpieczeństwa. Nie zabrakło również podziękowań dla specjalistów: logopedy i psychologa. Juniorzy w małym, ale pięknym geście obdarowali wszystkich pracowników kwiatami.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. W pięknych słowach podziękowała Żaczkom i Juniorom za postawę powagi i chwile wzruszeń. Życzyła starszakom samych sukcesów i powodzenia na dalszej ścieżce edukacji. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor, składając gratulacje, wręczyła Dyplomy Ukończenia Przedszkola oraz książki dla dzieci kończących edukację przedszkolną, a Żaczki zostały nagrodzone Dyplomami Ukończenia Grupy.

Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego przebiegła w podniosłej, wzruszającej i przyjaznej atmosferze.

Po uroczystości dzieci z grupy Żaczków i Juniorów wraz z Rodzicami udali się do swoich sal na ostatni już w tym roku przedszkolnym poczęstunek.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom dziękujemy za kolejny rok współpracy, nieco inny niż wszystkie do tej pory. Życzymy radosnych wakacji upływających na kreatywnym lenistwie!!!

POWODZENIA W SZKOLE – NASI ABSOLWENCI!